Karrier | Tímár Motors Kft.
top of page
IMG_7696.jpg
DSCN4969.JPG

A Tímár Motor’s Kft. szakképzett, gyakorlattal rendelkező autószerelő munkatársat keres
márka független műhelyébe.

Feladatok:

  •  A gépjárművek műszaki állapotának és hibáinak felmérése (műszerrel,

  • szemrevételezéssel)

  •  Hibalista elkészítése

  •  Meghibásodott alkatrészek javítása, vagy cseréje

  •  Járművek időszakos, karbantartó szervizelésének ellátása (pl. olajcsere,

  • fékellenőrzés, folyadékszintek ellenőrzése)

  •  Szervizünkbe érkező járművek műszaki vizsgára, valamint környezetvédelmi

  • ellenőrző vizsgálatra történő felkészítése

Elvárások:

  •  szakirányú végzettség, munkatapasztalat

  •  precíz, önálló munkavégzési hajlam és képesség

  •  B-kategóriás jogosítvány

  •  Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Jelentkezz, amennyiben szeretnél egy családias csapatba tartozni!

Telefonon: +36 30 940-3358 (nyitvatartási időben 8:00-17:00)
Email: timarmotors@timarmotors.hu
Facebook: https://www.facebook.com/timarmotors
Amennyiben Email-ben vagy  Facebook -on  jelentkezik kérjük, hogy csatolva küldjön egy
rövid szakmai önéletrajzot is az elérhetőségeivel.

DSCN4975.JPG
DSCN4976.JPG
TIMÁR.png
DSCN4985.JPG
bottom of page